Firmy běžně pořádají jednou do roka firemní akce, kde se snaží o sblížení kolektivu. Ať už se jedná o začlení nových členů, kteří přišli během roku, nebo o členy již stálé. Firemní akce, které se konají přes celý den a celou noc mají sloužit k odreagování a vzájemnému poznání i se členy vedení. Ti se na oko tváří jako nadřazení, ale během tohoto dnu se zapojí do všech aktivit stejně jako pracující lid pod nimi. Tak si jste aspoň na jeden den rovnocennými soupeři. Podle destinace, která byla zvolena, se odvíjí i příslušné hry. Jedním z příkladů mohou být závody v dračích lodích, horolezecké výzvy nebo naopak střelecké dovednosti. To již záleží na pořadatelích, kteří akci chystají a jak moc se nechají unést.

firemní trička

Na takové akce jsou pro zaměstnance a všechny ostatní účastníky dělány firemní dárky. Mezi které patří například firemní trička https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-textil/tricka/ s potiskem a logem pro letošní firemní akci. Nabídka triček je rozmanitá, od klasického stylu po vypasovaná trička s límečkem. Takzvané polokošile, které udělají parádu. Nabízíme kvalitní materiál, který se nezačne hned párat a opravdu něco vydrží. Zvolte variantu, tak aby seděla každému. Musíte myslet na to, že ve firmě jsou jak mladší lidé, tak lidé starší. Stejné je to i s velikostí a pohlavím. Vypasovaný střih nemusí každému sedět. Neboť se najdou lidé, kteří netráví svůj drahocenný čas v posilovně.

firemní trička

Dalším kritériem je pro vás barva triček. Ve výběru je široká škála. Jen od zelené barvy máte na výběr mezi třemi odstíny. Jablečně zelenou, vojenskou zelenou a kapradinově zelenou. Volba je důležitá. Dokážete si představit chlapa v meruňkově oranžovém tričku. Rozhodně ano, ale bude mít i on stejný názor jako vy? Na závěr je možnost mít tričko s dlouhým nebo krátkým rukávem. Myslím, že volba je pro tento příklad rozhodně jasná. Krátkým rukávem, hlavně v letních dnech, nic nezkazíte.