Určitě to sami dobře znáte, během dne vás kolikrát přepadne chuť na něco dobrého, kterou často zaháníte nezdravými sladkostmi, mastnými a přesolenými brambůrky nebo jinými nevhodnými jídly. Nebo si chcete doma pustit nějaký film a automaticky už do misky sypete mastné a přesolené brambůrky, solené tyčinky či buráky nebo další podobná jídla. To ovšem nedělá dobře našemu zdraví. Co takhle to zkusit zdravěji a přesto chutně? Tyto nezdravé pochutiny se dají velice snadno nahradit zdravými variantami, které neuškodí vaší postavě ani vašemu zdraví, ale naopak mu prospějí. Řeč je o chutných a zdravých kokosových chipsech.

kokosový ořech

Kokosové chipsy Naklíčeno vás dostanou nejen svojí chutí, ale také svojí křehkostí. Jsou vynikající a zdravou svačinkou, kterou si můžete vychutnat kdykoliv během dne. Zachutná nejen dospělým, ale i dětem.

Dopřejte si zdravé a chutné mlsání kdykoliv vás přepadne chuť na něco dobrého. Jednoduše sáhněte po těchto zdravých a lahodných lupíncích, které vám pomohou zahnat chuť na něco dobrého, když vás honí mlsná. Díky konzumaci těchto lupínků zároveň také uděláte něco pro vaše zdraví, protože přináší spoustu benefitů v podobě cenných a zdraví prospěšných látek.

PROČ JÍST KOKOS A V JAKÝCH OBLASTECH POMÁHÁ?

Kromě zahnání chuti na sladké nebo malého hladu vám poskytne také tělu spoustu cenných látek. Je zdrojem vitamínů skupiny B, vitamínu E a C, dále obsahuje železo, vápník, fosfor, hořčík, železo, vlákninu, nasycené tuky, bílkoviny a proteiny. Díky obsahu těchto látek pomáhá na trávicí obtíže, zlepšuje obranyschopnost organismu, snižuje krevní tlak, chrání před srdečním onemocněním, je vhodný při ledvinových kamenech a chorobách jater a žlučníku, pomáhá při chudokrevnosti.

chutný a zdravý kokos

Nahraďte nezdravé brambůrky zdravými a neméně chutnými chipsy z kokosového ořechu, které si velice rychle oblíbíte.