Mužům je aktivita v podání sexuálního prožitku odjakživa blízká a nejen z toho důvodu ji vyhledávají prakticky denně. Je pochopitelné, že příjemné a slastné pocity v nich vyvolávají jistotu, že jsou samci a partnerství s jejich milovanou ženou si užívají se vším, co k němu i patří.

Velké procento mužů však trápí skutečnost, že sex s partnerkou není na takové úrovni, jak by si představovali. Ať už se pro nich stal stereotypem nebo nezáživnou činností, která postrádá jakoukoliv vášeň, věřte, že je chyba i v tom, komu v posteli dávají přednost.
jahody na zadku

Myslete i na ženské potřeby

Muži se zpravidla dopracují k orgasmu v poměrně krátké době a rovněž i v jakékoliv sexuální poloze, která se nabízí. V tomto ohledu by se však dalo mluvit o sobectví, protože jistě víte o tom, že ženy svého orgasmu nedosahují při každém sexuálním styku a už vůbec ne rychlostí blesku – v podání krátkého milostného aktu.

➔ Pokuste se vylepšit váš sex a dostat ho na kvalitní úroveň díky tomu, že nebudete nikam spěchat, ale dopřejete čas především vaší partnerce, která bude mít prostor, užít si v něm stejně tak jako vy.

Možná je kamenem úrazu (a tedy největším zklamáním) ve vašem milostném životě právě to, že vy na něho máte chuť vždy, ovšem žena pouze v případě, že je uspokojivý a něco z něho i má.
sedící nahá žena

Střídejte zavedené praktiky

Okořenit si intimní kontakt s vaší partnerkou můžete i tak, že nevsadíte na ověřené praktiky. To, že vám to klape pouze se třemi polohami ještě neznamená, že jiné vás neuspokojí. Vyzkoušejte i nové pohyby a zdokonalujte se do doby, než zjistíte, že jsou v oblasti sexuálního života pro vás přínosem.

Pro otevření nových možností nemusíte chodit daleko, vyzkoušet můžete třeba erotickou masáž nebo prolistovat tolik známou a ověřenou knihu s názvem Kámasútra, ve které možná najdete přesně to, co jste v posteli postrádali.