Blog

Pojišťovací služby

By 12. 1. 2020

Každý člověk, který se chce pojistit, nebo má ze zákona povinnost se pojistit, má hned několik možností, jak to udělat.
Může si na internetu vyhledávat informace o pojištění, které potřebuje, jaké má podmínky u jednotlivých pojišťoven. Může dané pojišťovny jednu po druhé obejít a v každé si nechat udělat nabídku, ale to je metoda velmi náročná na čas a trpělivost si poté procházet podmínky každé nabídky.
Možností, kterou lidé často využívají, jsou služby pojišťovacích poradců, nebo agentů, kteří mají v nabídce hned několik pojišťoven a jejich produktů.
dům na dlani
Po sezení, kdy zjistí, co potřebujete, Vám vypracují několik možností řešení, vysvětlí Vám výhody a nevýhody každého z řešení a následně, na místě, které si sami zvolíte, s Vámi uzavře danou smlouvu klidně u Vás v obývacím pokoji, pro Vaše pohodlí. Jistě Vám také všímavě nabídne nějaké další služby a Vy z radosti, že máte svůj problém vyřešený a v kulisách hovoru o něčem úplně jiném, uzavřete ještě další smlouvy, které pro Vás jsou nevýhodné a  vyvázat se z nich se rovná výkonu dobrého kouzelníka.
Ne všichni pojišťovací zprostředkovatelé jsou stejní, to je skutečnost, kterou musím uznat, ale v konečném důsledku jsou živi z provizí, které mají za smlouvy, které uzavřou. Ti v lepší z nich, se Vám jednou za čas ozvou a zeptají se Vás, jak se máte, zda něco nového potřebujete nebo v blízké budoucnosti budete potřebovat a následně při záporné odpovědi, Vám dají pokoj.
velká rodina
Pojišťovací služby tedy poskytují nejen jednotlivé pojišťovny a jejich zástupci, ale také pojišťovací agenti, kteří pracují pro více pojišťoven zároveň. Jistě jste se s nimi ve svém životě již mnohokrát setkali a složitě se jich zbavovali, protože byli jako pijavice, co se přicucne a pustí až po té, co dostane to, co chce. Od těch se držte raději co nejdále, protože jim záleží pouze na vlastním prospěchu.

Comments are currently closed.