Všichni majitelé bazénových zařízení se snaží udržovat bazénovou vodu dokonale čistou a průzračnou. Už při prvním napouštění Vašeho bazénu byste však měli zkontrolovat hodnoty PH vody, kterou bazén napouštíte, protože tyto hodnoty mají opravdu velký vliv na fungování chlorových přípravků, které jsou nutné k dezinfekci bazénové vody. Je důležité je stále udržovat ve správné výšce, aby nevznikly žádné potíže.

svaly plavce

Nejčastějším problémem v bazénech kvůli špatným hodnotám tohoto faktoru je výskyt zelených či zelenohnědých řas, které se objeví právě, když je tento faktor hodně vysoký a tím pádem je v bazénu i nedostatek chlorových přípravků. V tomto případě je nutné nejen dodat do bazénové vody dostatek chloru, ale také dodat bazénové vodě přípravek PH minus, který vrátí hodnoty tohoto faktoru zase zpátky do správných hodnot.

Přípravek PH minus nemusíte používat pouze v případech, kdy při kontrole zjistíte špatné hodnoty tohoto faktoru, ale můžete jej používat i preventivně a to hlavně v případě, kdy využíváte k úpravě bazénové vody salinizační jednotku, protože elektrolytické procesy probíhající v této jednotce tyto hodnoty samovolně zvyšují. A proto je dobré mít přípravek PH minus stále při ruce a vyrovnávat jeho hodnoty.

tmavé vlasy

V naší nabídce najdete přípravek PH minus v granulované i kapalné podobě v různě velkých baleních od spolehlivého zkušeného výrobce ve vysoké kvalitě za velmi příznivých cenových podmínek. Kromě toho si nezapomeňte u nás také pořídit kvalitní testery k provádění pravidelných kontrol a další přípravky bazénové chemie či bazénové příslušenství, které Vám usnadní péči o Váš bazén a o vodu v něm obsaženou. Díky kvalitním přípravkům a příslušenství bude péče o Vaše bazénové zařízení jednodušší, rychlejší a kvalitnější. Jsme si jisti, že s naším velkým výběrem budete spokojeni.