Hydratace je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou můžeme pro své tělo udělat. Základem hydratace je samozřejmě pitný režim. Pro správné fungování našeho organismu a pro krásně vyživenou a hydratovanou pokožku potřebujeme dostatek čisté vody. Pokožku je ale dobré hydratovat také pomocí tělových mlék. Tělová mléka Eshop.koldokol jsou nejen vhodná pro hloubkovou hydrataci Vaší pokožky, ale také jí dodávají potřebné živiny a zanechávají Vaší pokožce hedvábný pocit, a to díky její sametové textuře.

Společnost Koldokol si zakládá na kvalitních přírodních surovinách. Proto i tato tělová mléka jsou přírodní, velmi kvalitní a šetrná k Vaší pokožce. V nabídce je například přírodní tělové mléko s levandulí. Má skvělou a příjemnou texturu, obsahuje 90 % organických látek a hodí se pro všechny typy pokožky. Obsahuje kokosový a slunečnicový olej, bambucké máslo a aloe vera, které má pokožku zklidnit, hydratovat a má protizánětlivé a antioxidační účinky. Kromě zmíněného základu obsahuje také přírodní silice levandule, která pomáhá s tvorbou nových kožních buněk a pomáhá také s kožními problémy jako třeba ekzémy, zánětlivými stavy pokožky, ale pomáhá také hojit jizvy, rány a popáleniny.

Nohy

Dalším oblíbeným přírodním tělovým mlékem je tělové mléko s pomerančovým květem Neroli. Toto mléko má totožné složení jako předchozí, ale místo silice levandulové obsahuje přírodní silice pomerančového květu Neroli Díky němu má příjemnou květinovou vůni a pomáhá omlazovat naši pleť. Skvělé se hodí také pro suchou pokožku. Působí antibakteriálně a pomáhá i na rozšířené žilky, strie a jizvy. Zajisté toto mléko ocení také nastávající maminky.

Krém

Velmi oblíbené je také mýdlo s heřmánkem, které je hypoalergenní a pomáhá zklidňovat citlivou pokožku. Nesmíme také zapomenout na tělové mléko s meduňkou, která pokožku hojí díky antibakteriálním účinkům. Kromě toho ji také vyhlazuje a tonizuje.

Přírodní kosmetika je velmi důležitá pro naše tělo. Zbytečná chemie v produktech určených pro tělo naši pokožku zbytečně zatěžuje. Dopřejte svému tělu a své pokožce jen to nejlepší a vyzkoušejte některé z našich skvělých přírodních tělových mlék.