se et=UTF-8″>

Přemýšlela jste někdy nad tím, jaké by to bylo, kdybyste si i do vašeho zaměstnání mohla vzít pohodlné oblečení, které by se nejlépe podobalo tomu, co nosíte v pohodlí domova? Možná to je pro někoho z nás nemyslitelné, ale třeba se to tak jen může jevit. Pojďme se tomu podívat na zoubek.

leginy

Pakliže pracujete například v kanceláři nebo v nějaké firmě a máte open office, je trochu ošemetné se tam každý den oblékat. Člověk se musí hlídat, aby střídal oblečení, byl tedy atraktivní nejen směrem ke svým kolegům, ale zejména směrem ke svým potencionálním klientům. Zároveň ale v práci trávíme velkou většinu času během dne a někteří se domů spíše chodí jen vyspat. Proto je třeba dbát i na to, aby naše outfity byly i pohodlné. Ostatně je to i vidět na první pohled, kdo je ve svém oblečení nespokojený a kdo ano – to je totiž celý úspěch. Blíží se zima, a především ženy nám dají za pravdu, že je třeba se oblékat vhodně hlavně od nohou, protože nahoře nás zahřeje kvalitní kabát.

kalhoty

Boty to jistí, ale co dál? Zateplené legíny dámské od disstyle.cz jsou tím pravým, co by vám v takové situaci mohlo pomoci! Jsou totiž podšité kvalitním microfleecem, takže hřejí jedna radost. Navíc mají jednu skvělou vlastnost, a to je push-up efekt na vašem zadečku. To především vaše protějšky potěší. Jsou vyrobené z polyesteru a elastanu, mají vyšší pas, takže dokonale skryjí nedokonalosti v oblasti pasu a vybrat si můžete hned z několika dostupných barev a najdete je ve velikostech od XS po XL. Elastan zajišťuje právě to, že jsou elastické a dokonale se přizpůsobí vašim křivkám. Ideální k tričkům, košilím, protože působí i elegantně nebo i pod šaty, o které si tento hřejivý podzim sám říká. Pořiďte si černou klasiku nebo lahvově zelené či vínové. Můžete kombinovat outfity tak, jak se vám zrovna ten daný den bude líbit.