V módním světě se pořád přijde s něčím novým, co tady ještě nebylo, ale také se považuje za módní, vylepšit a dostat na vrchol něco, co bylo kdysi naprostým hitem letošní kolekce. Když se řeknou volánky, pravděpodobně vás napadne doba vašich babiček a s ní spojené nevzhledné košile a rukávy, které často zakryli více, než je potřeba. Dnes je tomu však tak, že se volánky považují za velmi nežnou a ženskou část oblečení, která by vám neměla rozhodně chybět v šatníku.
Je úplně jedno, co si pořídíte, hlavně abyste se v tom cítila dobře a přitažlivá!
bruneta v kraťasech

ŠATY, KTERÉ JSOU VE VŠEM VDĚČNÉ

Řasené šaty s volánky jsou pořád ohromně žádoucí. Budete v nich působit roztomile a cítit se příjemně, díky tomu, že jsou stylové, a přitom vzdušné. Dokonce budete vypadat o několik let mladší. Jestli jste už žena „v letech“ i vy si můžete dopřát volánkové šaty, třeba s ženskou a vábivou krajkou. Rozhodně tím nic nezkazíte a budete vypadat okouzlující.
dívka v šatech

PLAVKY, KTERÉ NA VÁS PŘITÁHNOU POZORNOST

Oblečení, jakým jsou plavky, má doma každá žena. Dokonce ne jen jedny, ale hned několik druhů, typů abarev. Jestli chcete doplnit vaši sbírku, určitě si do ní přidejte volánkové plavky. Můžete využít jen ty, které mají volánky v oblasti dekoltu nebo být o něco více šik a zvolit netradiční plavky s velkými rukávy v podobě volánků. Taktéž jak spodek plavek, který se může nést ve stylu, který bude připomínat mini sukni.
krajkové volánky

HALENKA, KTERÁ Z VÁS UDĚLÁ DÁMU

Halenky jsou skvělým typem oblečení a můžete je nosit nejen v přechodném období, ale i v létě. Jsou vzdušné, lehké, příjemné adokonale ženské. Halenky s lemovanými volánky a výstřihem do V jsou volbou číslo jedna, právě ve výběru samotné halenky. Jsou atypické, tak trochu retro, a přitom velmi módní. Pořiďte si i vy halenku se vzorem volánků, která z vás udělá opravdovou dámu a ženu, za kterou se díky jejímu vkusu otočí několik párů očí.