Letošní rok je celý zvláštní a netradiční, nicméně i přesto jste se rozhodli, že i v době temna musí být důvod se smát a rozhodli jste se uspořádat svatbu? Pokud ano, určitě jste udělali dobře! Sice je pravda, že současná situace těmto velkým akcím příliš nenahrává, nicméně pokud se dva lidi mají rádi, nic by jim nemělo bráti v tom se vzít.

svatební dort

Pokud tedy i vy patříte do této skupinky lidí, kteří se nezalekly a i přesto chtějí uspořádat veselku, máme pro vás několik tipů na věci, které rozhodně nesmí chybět na žádné svatbě – a to ani na té v době korona krize!

První věcí, která zkrátka nesmí chybět nikdy na žádné svatbě, je svatební pozvánka. Svatební pozvánky https://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-produkty/svatebni-oznameni/svatebni-pozvanky/ jsou zkrátka základem. Jedná se o předzvěst celé svatby a právě díky ní dáváte najevo celé rodině i všem kamarádům co se chystá. Její design se tak nevyplatí zanedbávat. Pozvány si můžete vytvořit buš sami doma, nebo tuto problematiku nechat na odbornících. To, kterou variantu je jen na vás a záleží především na vaší zručnosti a časových možnostech. Za jednu pozvánku pak zaplatíte od několika Korun až po několik stovek. Záleží především na použitém materiálu a grafické náročnosti.

svatební prstýnky

Další věcí, která nesmí chybět ani na vaší svatbě, je zcela určitě vkusná výzdoba stolů. Zkrátka, toto určitě podcenit nesmíte. U stolu budete mít společný oběd a hosté se k němu budou i po celou dobu akce vracet. Určitě se tak vyplatí do této výzdoby investovat. Výborně vypadá například květinový had z eukalyptu doplněný o svíčky a světýlka, nebo dřevěné kulatiny, na kterých jsou postaven různé vázičky.

Celý prostor pak můžete ozvláštnit světelnými řetězy, které mohou mít různou délku i tvar. Můžete si je buď koupit, nebo půjčit ve specializovaných prodejnách.