Pokud Vám již bylo 18 let, tak jistě znáte ten pocit, kdy večer v pátek vyrazíte autem do jiného města ke kamarádovi/kamarádce. Zde se skvěle bavíte s ostatními lidmi a dojde na alkohol. Vy však pouze slušně a smutně odmítáte s tím, že se musíte dostat v noci zpět domů a musíte řídit. Pokud si chcete dát sklenku se svou partou a pokračovat v zábavě, tak můžete. Navíc se dostanete zcela bezpečně Vašim vozidlem zpět domů.

společenská událost

Zůstat u někoho na oslavě i přesto, že jste si mysleli, že se nenapijete a budete muset jet brzo domů je již minulostí. V této době je v nabídce služba drink taxi Convoy, která zajistí odvoz svých klientů i jejich vozidel zpět domů zcela bez problémů a bezpečně. Není nic lepšího než mít zajištěný odvoz i přesto, že jste přijeli svým autem.

Pokud se nacházíte nebo budete nacházet na nějaké společenské akci, na kterou chcete přijet svým osobním automobilem, tak se zde můžete i napít. Stačí mít v telefonu uložený kontakt na drink taxi Convoy. Do této společnosti stačí zavolat a domluvit se na dispečinku na odvoz. Vám stačí vědět adresa, na které se nacházíte a kam se potřebujete dostat. Dále také je nutné vědět, jaký přesně automobil (Váš) se bude odvážet společně s Vámi. Po těchto informacích dostanete vyrozumění o tom, kdy pro Vás přijedou zaměstnanci drink taxi. Poté už jen čekáte na SMS s údaji, díky kterým poznáte řidiče, kteří pro Vás přijedou.

odvoz vozu

Po příjezdu řidičů za Vámi si nasednete do svého automobilu spolu s řidičem od firmy Convoy a necháte se pohodlně odvézt domů nebo tam, kam právě potřebujete. Až přijedete na místo, které jste si určili, tak dle Vašeho tachometru Vám bude naúčtována cena služby. Řidič Vám předá klíčky od Vašeho vozidla a vrátí se zpět ke svému kolegovi, který jel celou dobu za Vámi. V tu chvíli je ukončena poskytnutá služba od této firmy a Vy se můžete odebrat v klidu a pořádku domů.

Druhý den nemusíte řešit, jak dostanete své vozidlo domů, protože dorazilo společně s Vámi.