Vlastnit profil na některé z mnoha sociálních sítí je v současné době už jakýmsi standardem. Pokud ovšem nemáte kvalitní profilovou fotografii, váš profil nikoho zaujme a vy se tak ztratíte v moři dalších tisíců uživatelů.
Existuje však několik pravidel a rad, které vám pomohou dokonalé fotografie docílit. Díky tomu snáze zaujmete, celkový dojem z vašeho profilu se zlepší a získáte větší sledovanost.
dívka a růže
Hlavně kvalitně
Na prvním místě je rozhodně kvalita. Pokud bude snímek zrnitý či rozmazaný, tak je to špatně, protože tímto nikoho nezaujmete. Důležité je, aby byla fotografie ostrá a barvy byly čisté a jasné. Naproste nevhodné jsou také přehnané efekty.

Hlídejte si pozadí
Na internetu koluje mnoho fotografií, kdy si dotyčná osoba nepohlídala, co se při focení nachází za jejími zády a nespočet lidí se teď baví na její účet. Pokud se tedy nechce stát terčem posměchu i vy, tak si pozadí své fotografie dobře promyslete. Nejlepší je nějaké neutrální místo nebo mít za sebou stěnu. Na fotografie pořízené v koupelně před zrcadlem zapomeňte.
krásné děvče
Buďte vidět
Jelikož se jedná o profilovou fotografii, tedy tu která se zobrazí jako první, tak je podstatné, aby vás šlo poznat. Naproste nevhodné jsou fotografie z dálky, kde je vidět pouze lidská postava, ze kterých nelze moc rozeznat, kdo se na ní nachází. Dbejte tedy na to, aby vám šel vidět zřetelně obličej.

V jednoduchosti je krása
Co se týče profilových fotografií, tak se nesnažte být přehnaně kreativní a originální, bylo by to spíše na škodu. Nedělejte žádné umělé pózy a rádoby vtipné obličeje, místo toho se raději přirozeně usmívejte. Budete tak působit mnohem seriózněji.

Úhel pohledu
Nejlepší je mít fotoaparát přibližně ve výšce očí. Pokud jej umístíte níže nebo výše, tak může dojít k nevzhledným deformacím vašeho obličeje a vy budete vypadat třeba o deset kilogramů těžší.

Neodhalujte se příliš
Odhalené dámské poprsí sice přitáhne mnohem více pozornosti než rolák, ale vy budete působit lacině. To samé platí i pro muže a jejich svaly.