Čím takového malého uličníka nebo uličnici překvapit? Musí to být něco, co tu ještě nebylo, protože, to jsme vám zapomněli říci, dítě má kulatých deset. Co za svých deset let života ještě nezažilo? Hm, toho by bylo hodně, takový výstup na Mount Everest, nebo řídit ponorku, to by bylo něco. Po tom vaše dítě touží, neb o tom často hovoří. Jenže my holt nejsme Rotschildové. Nahradit Everest výstupem na Sněžku? Také drahý špás. Dobrá, nahradíme to výstupem do osmého patra v sousedním paneláku. Ale co s tím řízením ponorky? Už to máme, dámu mu koloběžku a může s ní vjet do nedaleké kaluže. Vyřešeno.

Jenže pořád to nebude to pravé ořechové a dítě asi pozná, že jsme ho ošidili. Ale…

kouzelník

Počkat, jak se radovalo, když vidělo v televizi v nějakém americkém filmu společnou oslavu s kamarády a kamarádkami? Ano!! To je ono! Jenže vy jste na to nekoukali, takže nevíte, co se tam dělo. Zde vám poradím jeden skvělý nápad a nemusíte mi za něj ani platit. Vaše radost a radost vašeho dítěte bude pro mne dostačující odměnou. No, a pokud byste mi chtěli poslat něco na konto…

Na takovou oslavu nakupte hlavně nafukovací balónky a zákusky. A to nej nechte jako překvapení, nebo obráceně, nalákejte na to děti.

balónky

Pokud ještě stále nevíte, co to je tak vám to prozradím. Je to zábava vhodná jak pro kluky, tak pro holky a na věku nezáleží. Je to kouzelník pro děti. Stačí jen zde kliknout a sdělit mu, pro koho bude kouzlit a je to. On si totiž podle věku publika musí nachystat své propriety a vůbec připravit celé vystoupení. Aby nepředváděl triky jako sekání hlav a tak podobně. Pro děti jsou určeny kouzla o hodně jiná než pro dospělé.

Uvidíte, že se zavděčíte naprosto všem a nedivil bych se, kdyby kouzelník zaujal svými triky a šprýmy také dospělé diváky. Kouzla prostě lákají a lákat budou všechny věkové kategorie, a to obého pohlaví. Vyzkoušejte a uvidíte.