Díváte se rádi do alb z dovolené, z Vánoc, a když jste byli malí? Díky svým rodičům tak můžete činit. Copak jste už připravili svým potomkům? Záložní média? Která se v jejich dospělosti nahradí něčím docela novým? Pokrok a vývoj je nezadržitelný. Vaše děti už ani neznají magnetofonové pásky, nebo gramofonové desky!
Udělejte něco netradičního pro vzpomínky svých dětí, vyrobte úžasnou knihu života https://www.prima-obchod.cz/. Ať si mohou v dospělosti také zavzpomínat.

fotorámeček

A to není všechno!
Nejen to, že si jednou budou Vaši potomci vzpomínat u kreativně vytvořeného srapbookingu, který jste s láskou vytvářeli Vy. Oni se během svého dětství a mládí mohou na takové tvorbě sami podílet. O to vzácnější bude jejich kniha!
Jejich vzpomínky nebudou jen o jednotlivých listech obrázkové knihy. Budou také o tom, jak báječně trávili společně čas se svými rodiči nad výstřižky a třpytivými kousky papírů. A protože se jim to bude líbit, budou v této knize pokračovat i se svými potomky.

Tvorba knihy života se stane součástí života rodiny. Stane se tradicí, kterou byste mohli založit právě Vy.
Věřte, že kam se hrabou alba, nebo záložní zařízení s digitálními fotografiemi. Ale to neznamená, že byste měli přestat s fotografováním, nebo s pořizováním video záznamů! Naopak! Scrapbooking a fotografie jdou k sobě přímo ideálně!

dekorace

Výroba knihy života je jen Vaše záležitost.

Nikde nenajdete návod, jak by měla taková vzpomínková kniha vypadat. Nakonec ji můžete pojmout, jako deníček, který si někteří lidé píšou. A také si tam malují. Vy si do své knihy života můžete malovat, kreslit, vybarvovat. Pořídit si na ni speciální kartony v pevných deskách. A těch malých věciček, které můžete stříhat a lepit!
Víte, jak si u takové činnosti odpočinete? Věřte, že zažijete dokonalé relaxování! A navíc i v kruhu nejbližších lidí kolem sebe!