Určitě jsme to každá z nás zažila, že nám píše kluk- muž, že za námi chodí a neustále nás zve na rande, jenže se nám zas až tak moc nelíbí a je nepříjemný s ním být, kolikrát jsme už zadané a nebo prostě ho nechceme. Tak co s tím uděláme? No nějak se to musí vymyslet.

Jednou z možností je, že začnete mluvit sprostě, budete sprostá jako kanál. Chovejte se hrubě a neustále na něco nadávejte. Nebo se neustále na něco stěžujte, jako že je moc teplo a nebo zima, že to pití vám nechutná, že v kině ten film byl hrozná nuda a ztracený čas.

Opera Snímek_2021-10-13_122023_www.google.com

Když spolu někam zajdete, buďte nemotorná a neohrabaná. Schválně drcněte do skleničky, až se vylije. A nabídněte mu, že mu osladíte kafe a jakoby omylem mu tam nasypejte sůl.

Přestaňte si holit nohy a v podpaží a vonět se, choďte s ním všude neučesaná a nenamalovaná. To také jednoznačně pomůže.

A nebo zase druhý extrém, převoňte se, zmalujte se co nejvíce a každých pět minus si vytáhněte zrcátko a upravujte si make up. Buďte přehnaně sladká a mluvte na něj hodně zdrobněle. A vše popisujte zdrobněle a ve sladkých výrazech. „Zajděme si na čajíček a dáme si do něho cukříček.“ „Tamten pejsek je strašně slaďoučký, jen se podívej očičkama na něj, jak cupitá nožičkama a ten jeho chlupaťoučký kožíšek, je strašně roztomiloučký, je to miminko, miláčku, co kdybychom si ho tutínka pořídili? Bylo by to naše malinké miminko.“

Když budete s ním, neustále se dívejte do mobilu, pište si s někým, tvařte se připitoměle a usmívejte se jako měsíček na hnoji. Několikrát se hlasitě začněte smát a nacvičte si příšerný smích, kdy se lidé budou po vás neustále otáčet. Domluvte se s kamarádkou, aby vám zavolala a pak veďte s ní dlouhý rozhovor a klidně i o intimních věcech, jako je třeba menstruace.

Neustále ho srovnávejte se svým sexuálním idolem nebo se svým ex a klidně mu vyprávějte, co vše jste dělala se svým bývalým. 

Krkejte a prďte, když budete s ním a šťourejte se v nose. Pokud máte dlouhý jazyk, olízněte si obočí.

Neustále se drbejte se slovy, že jste možná chytila někde blechy.

Opera Snímek_2021-10-13_122052_www.google.com

Řekněte mu, že byste s ním chtěla mít trojčata. Přineste s sebou katalog s oblečením, postýlkami a hračkami pro děti, že byste si už pro svá budoucí trojčátka mohli už nakupovat výbavičku a zeptejte se ho, jestli by raději kluky nebo holky a jaká by jim dal jména.

Dejte mu ceník sexuálních služeb a nebuďte nejlevnější.

Na sociální sítě a i jemu do mobilu či na mail posílejte děsně infantilní fotky, kamkoli spolu půjdete, nadšeně poskakujte a foťte si s ním selfíčka dokola a dokola. U tohoto stromu tady v té kavárně a počkat tady u té lampy je to nejlepší, ta lampa je dokonalá a prostě uděláme u ní asi padesát foteček.

A neustále ho štípejte do zadku, plácejte ho po něm, štípněte ho do tváře. Neustále mu vyprávějte a hodně nahlas, jak byste s ním nyní chtěla mít pořádný sex a třeba i na neobvyklých místech. 

A nebo se s ním jednoduše rozejděte, že už nemáte zájem, že je sice fajn a že si určitě brzy najde tu pravou.