COSALT DEVON je klasický, použitý mobilní domek, který byl dotažen z některé ze zemí v blízkosti Atlantického oceánu. Je plně funkční a připraven k nastěhování. Má však jedno ale. Tím je poněkud problematické vybavení nábytkem. Ale k tomu se dostanu později. COSALT DEVON je tvarově nevýrazný mobilní dům jakých jsou u nás spousty. Liší se poněkud zajímavějším vnějším zbarvením, které se vyznačuje světlými tóny hnědé bary. Má dva vchody a je uzpůsoben na celoroční obývání. Nechybí tedy kvalitní tepelná izolace ani okna se zdvojeným prosklením. Samozřejmostí je vytápění plynovým kotlem, ze kterého se tepelné médium rozvádí do radiátorů ve všech místnostech.

Takhle by se dal Devon převybavit

Dva vchody si přímo žádají, aby si jejich nový majitel k mobilnímu domku COSALT DEVON Lavarohouse přistavěl pořádnou terasu, nejlépe zastřešenou, která zvýší užitnou plochu a zároveň odliší tento domek od řady jiných, jemu podobných jako vejce vejci. Interiér mobilního domu je vybaven všemi potřebnými zařizovacími předměty. V koupelně je sprchovací kout, splachovací WC i samostatné umyvadlo s koupelnovou skřínkou se zrcadlem. Vše je vyvedeno v jemné, béžové barvě.

COSALT DEVON nabízí klasicky několik ložnic, kuchyň a obývací prostor, chcete-li pokoj. Vše je zde zachovalé a funkční, jen ten nábytek je nějaký divný. Vybavení nábytkem totiž působí dojmem, jako by do mobilního domku, těsně před odjezdem z Holandska narval všechno možné.

Samozřejmě jsou zde originální skříňky a další úložné prostory. Je zde i poměrně velká kuchyně s pracovní deskou, dřezem a integrovanými kuchyňskými skříněmi nechybí ani lednice, zapuštěná do pracovního stolu. Tím ale soulad narazil u tohoto domku na své hranice. V prodlevě pracovní desky je umístěn sporák, který evidentně není původní. Je nižší a užší, takže zbývá kolem něj prázdné místo.

Ložnice jsou pohodlné

V obýváku je jakási šílená, kožená sedací souprava, jako by ji někdo pořídil při zámeckém výprodeji. Nejen že se zde naprosto nehodí, ale zabírá zbytečně mnoho místa. Obdobně nelogicky je řešen i jídelní kout, u kterého se asi nikdo pořádně nenají. Přes tyto nedostatky, které se dají jednoduše vyřešit pořízením nového a oku lahodícího nábytku, není COSALT DEVON špatná investice.